Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Zwierzno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Zwierzno

Zwierzno,warmińsko-mazurskie

239 000 zł76,98 m² 3 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Zwierzno Żuławy Elbląskie Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 77 m2 w miejscowości Zwierzno , 20 km od Elbląga, 4 km od Markus wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Nowy Dwór Gdański(Zwierzno + 24 km)

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,20 m² 6 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania wraz z ogródkiem przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg(Zwierzno + 14 km)

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,70 m² 8 539 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na IV piętrze w bloku z dwiema nowoczesnymi windami przy ulicy Kościuszki. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Elbląg(Zwierzno + 14 km)

134 567 zł42,40 m² 3 173,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg(Zwierzno + 14 km)

379 000 zł57,68 m² 6 570,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje w dobrej lokalizacji, media z miasta duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,68 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł67,82 m² 8 685 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz nieruchomości, która daje swobodę aranżacji i przestrzeń dla całej rodziny? Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym, starannie zagospodarowanym osiedlu. To oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg(Zwierzno + 14 km)

470 000 zł69,10 m² 6 801,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg(Zwierzno + 14 km)

410 000 zł49,70 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,7 m2, położone na parterze w bloku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zwierzno

Zwierzno,warmińsko-mazurskie

165 000 zł107 m² 1 540 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez czynszowe z dala od zgiełku miasta. Proponuję Państwu zakup mieszkania o powierzchni 107,16m2 w Zwierznie gminie Markusy. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zwierzno

Zwierzno,warmińsko-mazurskie

149 000 zł84 m² 1 774 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dala od zgiełku miasta. Proponuję Państwu zakup mieszkania o powierzchni 84m2(po podłodze 107m2) w Zwierznie gminie Markusy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij